Reklama
Reklama

Wielkopolski kierowca "w akcji" na Pomorzu: "chodź się ponapier***amy"

fot. Stop chamstwu na drodze

Facebookowy profil "Stop chamstwu na drodze" opublikował wyczyny mieszkańca Wielkopolski, który zajeżdżał drogę innemu kierowcy, a na koniec zaproponował by się "ponapier***ali". Został potraktowany... gazem pieprzowym.

Już ponad 100 tysięcy osób zobaczyło na YouTube nagranie przedstawiające kierowcę auta na rejestracji z Kalisza, który wyjechał na drogę z trasy podporządkowanej wprost przed nadjeżdżający pojazd. Gwałtownie hamujący kierowca, który nagrał całą sytuację, użył klaksonu, co najwyraźniej nie spodobało się mieszkańcowi Wielkopolski. Mężczyzna zaczął hamować i blokować przejazd autorowi nagrania i uniemożliwiał mu wyprzedzenie swojego auta. W pewnym momencie kierowca "wbił się" przed inne auto na dojeździe do drogi krajowej nr 11, zatrzymał pojazd i wyszedł z niego. Ruszył w kierunku autora nagrania wyzywając go i proponując: "chodź kozaczku się ponapier***amy". Jak stwierdził, autor nagrania jechał za szybko w chwili, gdy Wielkopolanin wjeżdżał na drogę. Autor nagrania nie skorzystał z propozycji agresywnego mężczyzny i... potraktował go gazem pieprzowym, a następnie odjechał.

Jak podaje portal faktykaliskie.pl, cała sytuacja miała miejsce w powiecie koszalińskim w niedzielę. Nagranie zawiera wulgaryzmy:

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Dziś w Poznaniu lato w środku wiosny. Nawet 28 stopni w cieniu!
26℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
5.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro