Reklama
Reklama

Policja poszukuje osób oszukanych przez sklep internetowy

fot. Gabor Kalman/freeimages.com
fot. Gabor Kalman/freeimages.com

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie prowadzoną na terenie całego kraju poszukiwania osób oszukanych za pośrednictwem strony internetowej www.incomp.pl.

O sprawie prowadzonej przez policjantów z Rzeszowa poinformowała poznańska Komenda Wojewódzka Policji -Sprawa zaczęła się w połowie czerwca br. od zawiadomienia właścicielki sklepu. Zgłaszająca prowadzi sklep stacjonarny ze sprzętem RTV i AGD w Rzeszowie. Od około dwóch tygodni zaczęli kontaktować się z nią klienci żądając wywiązania się z umów zawartych w sklepie internetowym pod adresem www.incomp.pl. Ponieważ sklep Incomp nie prowadzi sprzedaży internetowej o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, m in. bezprawnego posłużenia się danymi jej firmy, właścicielka zawiadomiła policjantów z rzeszowskiej komendy - informuje Piotr Garstka z poznańskiej policji.

Poszkodowanych zostało wiele osób z terenu całego kraju, a kolejne takie osoby są poszukiwane - Osoby, które kupowały w sklepie internetowym poprzez stronę www.incomp.pl i zostały oszukane tj. dokonały wpłaty nie otrzymując towaru lub zwrotu gotówki proszone są o zgłaszanie tego faktu Policji. Zawiadomienia w przedmiotowej sprawie należy składać w najbliższej miejscu zamieszkania jednostce Policji. Do złożenia zawiadomienia niezbędne będą w szczególności następujące dokumenty: potwierdzenie dokonania przelewu oraz wydruki prowadzonej korespondencji - podsumowuje Garstka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

4℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
8.63 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro