Reklama
Reklama

Zmiany na Królowej Jadwigi zakorkowały okolicę

fot. MPK Poznań

W poniedziałek, w związku z remontem torowiska, wprowadzono zmiany w organizacji ruchu na ulicy Królowej Jadwigi. Spowodowało to duże korki nie tylko na tej ulicy, ale też na dojazdach do ronda Rataje.

Od poniedziałku zamknięty dla aut jest przejazd przez torowisko tramwajowe na Królowej Jadwigi, na wysokości ulic Półwiejskiej i Górna Wilda. Wyjazd z obu ulic możliwy jest jedynie w prawo, w ul. Królowej Jadwigi. Dodatkowo jezdnię ul. Królowej Jadwigi na wysokości robót zwężono do jednego pasa w każdym kierunku.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA


Choć Zarząd Dróg Miejskich zaleca objazdy (kierowcy poruszający się w kierunku południowym powinni jechać ulicami Krakowską, Strzelecką, Drogą Dębińską i Ojca Żelazka, a w kierunku północnym ulicami Wierzbięcice, Niezłomnych i Krakowską) od rana w rejonie ulicy Królowej Jadwigi tworzą się duże korki. Zakorkowało się całe rondo Rataje. Najgorzej jest na ulicy Krzywoustego jeszcze przed rondem Rataje - wszystko przez stojącą w korku Królowej Jadwigi.

Taka organizacja ruchu ma obowiązywać do 26 lipca.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
0.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro