Reklama
Reklama

Królowej Jadwigi: od poniedziałku kolejne zmiany dla kierowców

fot. MPK

W najbliższy poniedziałek, 17 lipca, rozpocznie się kolejny etap remontu torowiska na ulicy Królowej Jadwigi. Kierowcy muszą się liczyć ze zmianami w organizacji ruchu w rejonie Półwiejskiej i Górnej Wildy.

Od poniedziałku zamknięty dla aut zostanie przejazd przez torowisko tramwajowe na Królowej Jadwigi, na wysokości ulic Półwiejskiej i Górna Wilda. - Z uwagi na zamknięcie przejazdu wyjazd z obu ulic będzie możliwy jedynie w prawo, w ul. Królowej Jadwigi. Jezdnia ul. Królowej Jadwigi na wysokości robót zostanie czasowo zwężona do jednego pasa w każdym kierunku. Wyłączona będzie sygnalizacja świetlna i niedostępne pozostanie przejście dla pieszych po wschodniej stronie skrzyżowania. Prędkość maksymalna w rejonie prac będzie ograniczona do 40 km/h - zapowiada Zarząd Dróg Miejskich.

ZDM zaleca objazdy. Kierowcy poruszający się w kierunku południowym powinni jechać ulicami Krakowską, Strzelecką, Drogą Dębińską i Ojca Żelazka. W kierunku północnym powinno się natomiast jechać ulicami Wierzbięcice, Niezłomnych i Krakowską.

Taka organizacja ruchu ma tu obowiązywać do 26 lipca.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
2.89 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro