Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3

Koparka najechała na samochód: „Auto zostało zgniecione przez przednią łychę”

j
środa, 12.07.2017 r.
godz. 20.26
j | środa, 12.07.2017 r., godz. 20.26
Koparka najechała na samochód: „Auto zostało zgniecione przez przednią łychę”
fot. OSP Skoki

Do zdarzenia doszło po południu w miejscowości Skoki. Koparka najechała na samochód osobowy. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
12°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1008 hPa
POJUTRZE
pogoda
4°C 1013 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Strażacy zgłoszenie o wypadku odebrali w środę po południu. W miejscowości Skoki doszło do najechania ładowacza budowlanego na samochód osobowy. Na miejsce zdarzenia dyżurny stanowiska zadysponował zastępy straży pożarnej z JRG PSP z Wągrowca oraz OSP Skoki. Przybyli na miejsce działań druhowie z OSP Skoki zastali zgnieciony przez przednią łychę samochód osobowy, którego kierowca i pasażerka o własnych siłach opuścili wrak – informuje st. sekc. Piotr Kaczmarek, oficer prasowy KP PSP w Wągrowcu.

Strażacy natychmiast zabezpieczyli miejsce działań oraz przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy kobiecie, która najbardziej ucierpiała w tym zdarzeniu. Zaopatrzona poszkodowana została przekazana przybyłemu zespołowi ratownictwa medycznego.Z miejsca zdarzenia oddalił się kierujący pojazdem osobowym, którego po chwili doprowadziła Policja – dodaje.

Sprawę wyjaśniają policjanci.