Reklama
Reklama

Młodzież Wszechpolska: "Jaśkowiak będąc tragicznym gospodarzem stara się ratować tematami ideologicznymi"

fot. Natalia Lehmann

W sobotę na placu Kolegiackim zorganizowany został happening Młodzieży Wszechpolskiej przeciwko uchodźcom.

Wszechpolacy wyszli dziś na ulicę by zamanifestować sprzeciw wobec niedawnej deklaracji prezydenta Jaśkowiaka, o chęci pomocy uchodźcom. Happening Młodzieży Wszechpolskiej odbył się w sobotę na pl. Kolegiackim w Poznaniu. Przede wszystkim chcielibyśmy żeby mieszkańcy Poznania zauważyli, że prezydent Jacek Jaśkowiak będąc tragicznym gospodarzem stara się ratować tematami ideologicznym. Postanowił przyjąć tutaj uchodźców z obcych nam kulturowo kręgów wbrew zdecydowanej większości mieszkańców swojego miasta - mówi Ziemowit Przebitkowski, prezes Młodzieży Wszechpolskiej Poznań. Naszym zdaniem prezydent popełnił polityczne samobójstwo, ponieważ mieszkańcy na pewno zapamiętają taki skrajny brak szacunku i podziękują mu przy najbliższych wyborach - dodał.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Młodzież Wszechpolska przechadzając się w okolicach poznańskiej fary prosiła poznaniaków o wskazanie kobiet i dzieci na zdjęciach z obozów dla uchodźców, na których to zdjęciach znajdowali się tylko mężczyźni.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
5.65 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro