Reklama

Trwa remont torowiska na ul. Królowej Jadwigi. Od wtorku kolejne zmiany!

fot. MPK

24 czerwca rozpoczął się kolejny zaplanowany na ten rok remont. Tym razem prace torowo - sieciowe prowadzone są na ulicy Królowej Jadwigi. Od 4 lipca wprowadzone zostaną kolejne zmiany w tym miejscu.

Od wtorku ze względu na kontynuację prac w ciągu ul. Królowej Jadwigi kierowcy muszą się liczyć z kolejnymi zmianami w tym miejscu. Zakres robót zostanie poszerzony o odcinek torowiska po wschodniej stronie skrzyżowania z ul. Półwiejską i ul. Górna Wilda - informuje ZDM. Wprowadzony zostanie zakaz lewoskrętu z ul. Półwiejskiej w ul. Królowej Jadwigi, pozostałe kierunki ruchu pojazdów będą utrzymane. Na czas robót niedostępne będzie przejście dla pieszych po wschodniej stronie skrzyżowania. Zgodnie z informacjami MPK termin rozpoczęcia prac może ulec korekcie - dodaje.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas kilkudniowy wzrost temperatur
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
1.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro