Reklama

Kolejna ewakuacja CH Posnania

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Przed godziną 14 strażacy odebrali zgłoszenie z monitoringu przeciwpożarowego w CH Posnania. Na miejsce jadą cztery zastępy.

O zdarzeniu poinformował nas czytelnik. Kolejna ewakuacja centrum handlowego. Około 13:40 rozpoczęła się ewakuacja - pisze.

Nie czekaj! Korzystanie z pieców niespełniających norm zagrożone jest grzywną! Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór od 2 stycznia.
REKLAMA

Strażacy potwierdzają swoją interwencję w tym miejscu. O godzinie 13:41 odebraliśmy zgłoszenie z monitoringu przeciwpożarowego z centrum handlowego Posnania. Na miejsce jadą nasze cztery zastępy. Na razie nie wiadomo, co jest przyczyną alarmu - mówi dyżurny poznańskich strażaków.

  • Aktualizacja
    niedziela, 2.07.2017 r., godz. 14.34
    Aktualizacja
    niedziela, 2.07.2017 r., godz. 14.34
    Budynek został sprawdzony. Alarm okazał się fałszywy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-4℃
-9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro