Reklama
Reklama

Kibice Legii Warszawa i Śląska Wrocław umówili się na ustawkę w Wielkopolsce. Policja zapobiegła bójce

fot. policja

Dolnośląscy policjanci zapobiegli ustawce kibiców Śląska Wrocław i Legii Warszawa, która miała się odbyć na terenie jednego z kompleksów leśnych w Wielkopolsce. W trakcie interwencji wylegitymowano blisko 100 osób.

Do informacji o planowanej ustawce dotarli policjanci z Wrocławia. Z uzyskanych informacji wynikało, że do spotkania ma dojść na terenie Wielkopolski -W związku z tym informacja natychmiast została przekazana dalej i wspólnie z policjantami pionu prewencji województwa wielkopolskiego podjęte zostały działania celem niedopuszczenia do konfrontacji obu grup. Funkcjonariusze pierwsze działania podjęli już na drogach dojazdowych do miejsca spotkania, a następnie w kompleksie leśnym. Łącznie ujawniono kilkanaście pojazdów i wylegitymowano blisko 100 osób reprezentujących dwa kluby piłkarskie z Wrocławia i Warszawy. Podczas sprawdzania samochodów policjanci ujawnili ochraniacze oraz rękawice bokserskie. W trakcie kontroli mężczyźni nie potrafili wytłumaczyć logicznie, co w tym miejscu robili - relacjonuje Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji. Po zakończeniu kontroli kibice obu klubów rozjechali się do domów.

Cierpisz na wypadanie włosów po Covid 19? Tylko w czerwcu zabiegi oksybrazji w salonach Wonderland z 15% rabatem. Zadzwoń do nas: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW ostrzega: w nocy i rano możliwe przymrozki
21℃
5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro