Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
15 5
Reklama

Termy Maltańskie otwierają sezon letni i zapraszają poznaniaków

BS
poniedziałek, 26.06.2017 r.
godz. 09.30
BS | poniedziałek, 26.06.2017 r., godz. 09.30
Termy Maltańskie otwierają sezon letni i zapraszają poznaniaków

Na spędzających lato w mieście czeka wiele atrakcji. Do korzystania ze swoich usług zachęcają między innymi Termy Maltańskie.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
13°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
15°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1024 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Od momentu otwarcia Termy Maltańskie cieszą się dużą popularnością wśród poznaniaków, a wakacje to szczególny okres dla aquaparku - Miesiące wakacyjne to okres największej popularności Term Maltańskich. Podczas ubiegłego lata obiekt odwiedziło ponad 215 tysięcy osób. Na tak liczną rzeszę amatorów wodnej rozrywki będą czekać nowości oraz dodatkowe atrakcje, które z pewnością umilą pobyt w obiekcie - wyjaśnia Łukasz Kubiak z Term Maltańskich.

Wśród wspomniany atrakcji jest między wodny plac zabaw dla dzieci na plaży zewnętrznej oraz 30-metrowy tor skimboardowy w Poznaniu wraz z wypożyczalnią niezbędnego sprzętu - W okresie letnim powróci program Aktywne Lato, który w ubiegłych latach cieszył się dużą popularnością. Zajęcia Aqua Fitness będą prowadzone 6 razy dziennie przez całe wakacje. Pomiędzy basenami zewnętrznymi pojawi się scena w hawajskim klimacie na której brylować będą profesjonalni konferansjerzy. Poprowadzą oni animacje, konkursy i zabawy oraz będą informować o aktualnych atrakcjach Kompleksu. W Świecie Saun powstał Letni Bar, w którym można skorzystać z urozmaiconego o nowe napoje i koktajle menu. Baseny Sportowe kusić będą otwartym basenem 50- metrowym, który będzie dostępny przez cały okres wakacji - zachęca Kubiak.

Reklama