Reklama
Reklama

Plakaciarz złapany na gorącym uczynku. Po próbie ucieczki został ukarany mandatem

fot. Straż Miejska

Strażnicy miejscu z Jeżyc pełniący swoje obowiązki w ramach patrolu rowerowego na słupach trakcyjnych PST zauważyli świeżo porozklejane plakaty. Po krótkim czasie zauważyli też plakaciarza, który pomimo próby podjęcia ucieczki odpowie za swoje czyny, jak się okazało również te z przeszłości.

W ubiegły piątek uwagę patrolu rowerowego straży miejskiej z Jeżyc przykuły świeżo porozklejane na słupach trakcyjnych PST oraz skrzynkach energetycznych plakaty. Okazało się, że sprawca był blisko. Rozklejał właśnie kolejne afisze w okolicy ulic Wąskiej i Kościelnej.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

Podczas legitymowania podjął on próbę ucieczki. Ujęty jednak został przez strażników po krótkim pościgu. Mężczyznę wylegitymowano, a dodatkowo za pośrednictwem policjantów potwierdzono aktualność miejsca zameldowania (Chodzież). Okazało się bowiem, że strażnik rozpoznał w nim sprawcę podobnego czynu zabronionego popełnionego w roku ubiegłym na ul. Niestachowskiej zakończonego wtedy skuteczną ucieczką plakaciarza - informują strażnicy miejscy.

Mężczyzna został ukarany mandatem. Odpowie też za swoje zeszłoroczne przewinienia, jednak zostaną one rozpatrzone w innym trybie.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wraca lato! Od środy w Poznaniu ponownie zacznie robić się cieplej
20℃
15℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
9.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro