Reklama
Reklama

Kacper Ch. prawomocnie skazany za zabójstwo swojego byłego partnera

fot. Jakub Kaczmarczyk/PAP

W czwartek odbyła się w poznańskim Sądzie Apelacyjnym rozprawa Kacpra Ch., który został skazany za zabójstwo swojego byłego partnera. Sąd Apelacyjny podtrzymał wyrok, a to oznacza, że Kacper Ch. trafi do zakładu karnego.

Kacper Ch. został skazany na 15 lat więzienia za zabójstwo swojego byłego chłopaka w mieszkaniu przy ulicy Rycerskiej w Poznaniu. Mężczyzna zginął w wyniku odniesionych obrażeń - miał wiele ran kłutych na ciele. To Ch. "odkrył" ciało swojego byłego partnera w jego mieszkaniu. Pojechał do lokalu z koleżanką z pracy, po tym jak szefową zaniepokoiła nieobecność 25-latka w pracy. Sam wszedł do mieszkania, a z relacji koleżanki wynikało, że wybiegł z niego zaskoczony i załamany.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Dołącz do naszej Drużyny.
REKLAMA

Pierwszy wyrok skazujący mężczyznę został uchylony, ale sąd rozpatrujący sprawę po raz drugi, również skazał mężczyznę na 15 lat więzienia. W czwartek przed poznańskim sądem apelacyjnym odbyła się kolejna rozprawa. Prokuratura wnioskowała o podwyższenie kary, a obrońca oskarżonego o jej obniżenie lub uchylenie wyroku i skierowanie sprawy do pierwszej instancji.

Sąd nie przychylił się do wniosku i podtrzymał wyrok 15 lat pozbawienia wolności. Oznacza to, że wyrok uprawomocnił się, a Kacper Ch. trafi do zakładu karnego.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wraca lato! Od środy w Poznaniu ponownie zacznie robić się cieplej
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.19 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro