Reklama
Reklama

Wstrzymanie ruchu tramwajowego na Górnej Wildzie. Strażacy usuwają odpadający tynk z kamienicy

fot. Alina
fot. Alina

O godzinie 18:10 wstrzymany został ruch tramwajów na ulicy Górna Wilda. Przyczyną wstrzymania są działania straży pożarnej, która usuwa tynk spadający z jednej z kamienic na chodnik.

O niebezpiecznej sytuacji na ulicy Górna Wilda 70 poinformowała jedna z naszych czytelniczek, która był dziś świadkiem odpadnięcia sporej części tynku na chodnik -Spora część gzymsu okalającego balkon na czwarty piętrze kamienicy upadła tuż przed przechodzącą chodnikiem kobietą - poinformowała pani Alina. Okazuje się, że po godzinie 18 w tej sprawie interwencję podjęła straż miejska oraz strażacy - Jesteśmy w tej chwili na ulicy Górna Wilda 70. Pomagamy tam strażnikom miejskim w usunięciu tynku, który spadał na chodnik - relacjonuje dyżurny poznańskich strażaków. Ze względu na interwencję strażaków od godziny 18:10 wstrzymany jest ruch tramwajów w kierunku Dębca.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA
  • Aktualizacja
    czwartek, 22.06.2017 r., godz. 19.13
    Aktualizacja
    czwartek, 22.06.2017 r., godz. 19.13
    Ruch tramwajów został wznowiony.
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
67.94 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro