Reklama
Reklama

Jak zwiedzić pół Europy, nie ruszając się z Poznania?

Odpowiedzi na takie pytanie spróbują udzielić przewodnicy skupieni w grupie PoPoznaniu.pl, którzy w najbliższy weekend zapraszają na wycieczkę "Na prawo Paryż, na lewo Berlin czyli jak zwiedzić pół Europy nie ruszając się z Poznania".

Przewodnicy skupieni wokół inicjatywy PoPoznaniu.pl znani są z organizacji tematycznych wycieczek po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi wycieczki śladami Borejków, poznańskich tramwajów i mrocznych historii. W najbliższy weekend odbędą się dwie wycieczki powtórkowe zatytułowane"Na prawo Paryż, na lewo Berlin czyli jak zwiedzić pół Europy nie ruszając się z Poznania" -Czy wiecie, że zwiedzając Poznań można poczuć się jak w Berlinie, Paryżu czy Rzymie? W naszym mieście znajduje się wiele obiektów architektonicznych inspirowanych lub będących po prostu kopiami, miniaturami znanych europejskich budowli. Zapraszamy na spacer ich szlakiem. Przemierzmy razem nasz kontynent od Hiszpanii po Norwegię - zachęcają organizatorzy wycieczki.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

24 czerwca odbędą się dwie wycieczki.Pierwsza rozpocznie się o godzinie dziesiątej, a druga o godzinie szesnastej. Początek spaceru na Placu Mickiewicza. Udział w wycieczce jest bezpłatny, ale tradycyjnie na koniec będzie można nagrodzić przewodnika napiwkiem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
6℃
Poziom opadów:
4.1 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
0.44 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro