Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
14 6

W niedzielę Szpiknik nad Maltą

j
niedziela, 18.06.2017 r.
godz. 13.38
j | niedziela, 18.06.2017 r., godz. 13.38
W niedzielę Szpiknik nad Maltą
fot. Materiały prasowe / Drużyna Szpiku

Piknik Drużyny Szpiku odbywać się będzie w niedzielę od godziny 16:00 na Polu Piknikowym nad poznańska Maltą.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1008 hPa
JUTRO
pogoda
14°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
14°C 1016 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W niedzielę Drużyna Szpiku zaprasza nad poznańską Maltę, gdzie na Polu Piknikowym po raz kolejny odbywać się będzie Szpiknik. Uwielbiam patrzeć na ludzi,  buzia mi się śmieje, kiedy widzę,że przez te 9 lat nawiązały się prawdziwe przyjaźnie, relacje, że jesteśmy sobie bliscy. Dokładnie pamiętam, jak sceptycy mówili to się nie uda, trzeba kasy, mediów i osobowości. Osobowości nam nie brakuje, każdy kto ubiera tę czerwoną koszulkę jest naprawdę wyjątkowy, bo w tym zagonionym świecie chcieć się dzielić, pomagać? To mogą robić tylko prawdziwe osobowości. Media, są z nami zawsze. A kasa? Hm przyjdzie (heheheh mam nadzieję) – informuje Dorota Raczkiewicz szefowa Drużyny Szpiku.

Ten Szpiknik to czas spotkań, rozmów i uświadomienia sobie, że naprawdę nasze działania nie są internetowe, ani facebookowe. W tym roku pojawi się mnóstwo naszych podopiecznych, tych, którym towarzyszyliśmy podczas chorowania i zdrowienia, Rodzin, tych, którzy odeszli i w końcu tych,przed którymi jeszcze długa droga do pełnego zdrowia. To także czas spotkania z naszymi ambasadorami. Będzie fajnie i czerwono! - zachęca Raczkiewicz.

Szpiknik odbywać się będzie na Polu Piknikowym nad poznańska Maltą (wjazd od ulicy Baraniaka) dziś od godziny 16:30. Jak zapowiadają organizatorzy będzie ognisko, śpiewanki, rozmowy, gry i zabawy oraz wspólne rozmowy.