Reklama

Kolejna sygnalizacja świetlna w centrum miasta zostanie wyłączona

W ostatnich miesiącach wyłączono sygnalizację świetlną w kilku punktach miasta, a w poniedziałek wyłączone zostaną światła przy skrzyżowaniu Zielonej i Za Bramką.

Do tej pory Zarząd Dróg Miejskich wyłączył sygnalizację świetlną na al. Marcinkowskiego oraz skrzyżowaniach Szkolnej i Podgórnej oraz Św. Marcina i Kościuszki. W każdym przypadku okazywało się, że wyłączenie sygnalizacji powodowało upłynnienie ruchu dla wszystkich wszystkich użytkowników. W najbliższy poniedziałek wyłączona zostanie sygnalizacja na skrzyżowaniu Zielonej, Za Bramką i pl. Bernardyńskiego. Na razie wyłączenie będzie miało charakter testowy, ale jeśli nie spowoduje utrudnień, to światła znikną na stałe.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Cała Wielkopolska na czerwono. Do kiedy ostrzeżenia III stopnia?
39℃
24℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro