Reklama

Tadeusz Rydzyk narzeka na "dobrą zmianę": ze spółek Skarbu Państwa mamy mniej niż kot napłakał

fot. Piotr Drabik/wikipedia
fot. Piotr Drabik/wikipedia

Ojciec Tadeusz Rydzyk współprowadził ostatnio Rozmowy Niedokończone na antenie Telewizji Trwam. Redemptorysta żalił się, że mimo "dobre zmiany" spółki Skarbu Państwa niechętnie reklamują się w Telewizji Trwam i Radiu Maryja.

Gościem Rozmów Niedokończonych był członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji prof. Janusz Kawecki, a rozmowa dotyczyła sytuacji w polskich mediach. W trakcie programu założyciel Radia Maryja i Telewizji Trwam skarżył się, że toruńskie media dostają niewiele od spółek Skarbu Państwa -Mimo że jest ta dobra zmiana w Polsce, my ze spółek Skarbu Państwa mamy mniej niż kot napłakał. Ale TVN dostaje i inni - stwierdził redemptorysta, którego słowa cytuje branżowy portal Wirtualne Media.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Rydzyk stwierdził też, że problemem są domy mediowe, które obsługują rynek reklam - Oni mówili, że reklama musi iść przez domy mediowe. A domy mediowe są z tego samego układu. Czyje są domy mediowe? (...) Również teraz niestety ci wyznaczani do prowadzenie tych spółek tak robią, że dalej karmią tych, którzy uderzają w Polskę. Te wszystkie media piszczą, że nie mają, a to jest nieprawda - mówił zakonnik.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro