Reklama
Reklama

IWT: kibice Kolejorza najlepsi w Arenie

fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

W sobotni wieczór w poznańskiej Arenie odbyła się druga gala organizacji Iron Warriors Team. Kibice nie mogli być w pełni usatysfakcjonowani widowiskiem, głównie przez mniejszą niż zapowiadano liczbę walk.

W IWT toczone są drużynowe pojedynki MMA. Do rywalizacji przystąpiły drużyny silnie związane z ruchem kibicowskim, a na trybunach zasiadła spora grupa fanów Lecha Poznań, głośno wspierająca dopingiem swoich zawodników.

Wojownicy Klubu Boks Poznań stoczyli tego dnia tylko jedną walkę i po ciekawym starciu pokonali Klub Sportowy Fux Zabrze. Niestety, kolejni przeciwnicy czyli Imperium Boxing Wałbrzych oraz Sharke Team Moskwa (chuligani Spartaka) rzucili ręczniki i nie weszli z poznaniakami do klatki.

Kibice oprócz starcia poznaniaków zobaczyli jeszcze tylko dwie konfrontacje: zawodnicy z Wałbrzycha po dogrywce pokonali Rosjan, którzy musieli uznać także wyższość zabrzan.

Ostatecznie zwycięzcami ogłoszono poznaniaków, a do finału, który odbędzie się w Bydgoszczy, awansowali także teamy z Zabrza i Wałbrzycha.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
1.3 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
18.20 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro