Reklama

Urząd Marszałkowski ogłosił przetarg na zakup dwóch pociągów

fot. wikimedia

W tym tygodniu informowaliśmy już o planach zakupowych Kolei Wielkopolskich. Okazuje się, że to nie koniec zakupów. Dwa spalinowe zespoły trakcyjne dla Kolei Wielkopolskich chce zakupić Urząd Marszałkowski.

O przetargu na zakup czterech spalinowych zespołów trakcyjnych pisaliśmy już na naszych łamach. Teraz przetarg na dostawę dwóch dwuczłonowych spalinowych zespołów trakcyjnych ogłosił Urząd Marszałkowski. Podobnie jak w przypadku przetargu KW dostarczone pociągi mogą być używane, ale muszą być wyprodukowane i dopuszczone do eksploatacji po 1 stycznia 2015 roku. Dostawca ma też zająć się udzieleniem instruktażu technicznego w zakresie obsługi i utrzymania pojazdów, a szt mają zostać dostarczone do Punktu Utrzymania Taboru Kolei Wielkopolskich.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

O wyborze dostawcy zadecyduje termin wykonania zamówienia (30%), okres gwarancji (10%) oraz cena (60%). Złożone oferty zostaną otwarte w połowie lipca, a dostawca będzie zobowiązany do otwarcia ofert w połowie lipca.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
4℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
27 km
Stan powietrza
PM2.5
14.14 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro