Reklama

Uber wykorzystuje protest taksówkarzy i oferuje "promocję"

Pierwszy przejazd z Uberem w Poznaniu | fot. Uber
Pierwszy przejazd z Uberem w Poznaniu | fot. Uber

Nie tylko w Poznaniu odbył się w poniedziałek protest taksówkarzy. W gigantycznych korkach stanęli też m.in. mieszkańcy Warszawy. Uber postanowił wykorzystać akcję i reklamuje się jako "alternatywa dla korków" i zachęca do skorzystania z promocji.

Przez około 2 godziny zablokowany był przejazd al. Niepodległości w centrum Poznania. Przed Urzędem Wojewódzkim w ramach protestu przeciwko nielegalnym przewoźnikom oraz szarej strefie taxi pojawiło się kilkuset taksówkarzy. Utworzyły się tutaj gigantyczne korki.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Uber, główny "konkurent" taksówkarzy w walce o klienta, postanowił wykorzystać ich akcję. Na Twitterze od rana pojawiły się posty promujące Ubera jako alternatywę dla korków. - Korek? Zablokowane miasto? Pamiętaj - masz alternatywę! Wybierz przejazdy z Uberem - bezpiecznie, wygodnie i niedrogo - można przeczytać w komunikacie. Ale na tym nie koniec. Jest też promocja dla nowych użytkowników. - Zablokowane miasto? Zapisz się do aplikacji Uber z kodem Zniżka, a otrzymasz 30 zł na pierwszy przejazd - dodaje Uber.

Więcej o proteście taksówkarzy TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.20 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro