Reklama
Reklama

Rowerzysta ze słuchawkami na uszach potrącony na autostradowej obwodnicy Poznania

Pisaliśmy już dziś o kierowcy samochodu, który postanowił wjechać na rowerową Wartostradę. Niemniej fantazji miał rowerzysta, który ze słuchawkami na uszach postanowił przejechać się autostradą A2.

O rowerzyście na autostradzie poinformowało nas dwóch czytelników. "16:20 na odcinku autostrady Komorniki - Luboń autostradą jechał rowerzysta, mało tego miał słuchawki na uszach i nie reagował na sygnały kierowców. Co za desperat." - napisał Kazik, dołączając zdjęcie. Drugi czytelnik przesłał do nas film, który publikujemy poniżej. Głos Wielkopolski podał informację, że o godz. 16.30 poznańscy policjanci otrzymali informację o potrąceniu rowerzysty na 175. kilometrze autostrady w kierunku na Warszawę. To bardzo blisko miejsca w którym rowerzystę nagrał nasz czytelnik.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Poruszanie się rowerem po autostradzie jest absolutnie zabronione, a za taką przejażdżkę można otrzymać mandat w wysokości 250 złotych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
40.83 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro