Reklama

Przed nami kolejna gala drużynowego MMA. Zawalczą m.in. Rosjanie

fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

10 czerwca w poznańskiej Arenie odbędzie się druga gala organizacji Iron Warriors Team. Do rywalizacji przystąpi m.in. zespół z Moskwy.

Formuła walk w IWT to pewna nowość na polskiej scenie MMA. Pojedynki rozgrywane są drużynowo, co oznacza, że w przypadku nokautu któregoś z uczestników mogą być one prowadzone dwóch na jednego. Co ciekawe, niekoniecznie musi oznaczać to zwycięstwo strony posiadającej przewagę liczebną, o czym przekonaliśmy się już podczas pierwszej gali, rozegranej w styczniu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Wówczas najlepszy okazał się zespół ŁKS Łódź Boks (nawiązanie do klubu piłkarskiego jest nieprzypadkowe), na podium stanęli również reprezentanci Fight Gym Gdynia i reprezentującego Sosnowiec Sportowego Zagłębia. Te drużyny zapewniły sobie udział w zaplanowanym na 2 września wielkim finale.

Teraz do walki staną kolejne zespoły, a wśród nich Klub Boks Poznań. Ich przeciwnikami będą Klub Sportowy Fux Zabrze, Imperium Boxing Wałbrzych oraz Sharke Team Moskwa. Organizatorzy przygotowali również dwa pojedynki grapplerskie.

Zwycięzcy półfinałów otrzymają czeki na 10 tysięcy złotych. W finale główna nagroda wzrośnie do 25 tysięcy złotych.

Bilety na drugą galę IWT można kupić poprzez systemy KUP BILET (kupbilet.pl) oraz Eventim (eventim.pl), bezpośrednio od przedstawiciela organizacji pod adresem [email protected], a także u partnerów (m.in. http://trend-sport.pl/iwt/). Ich ceny kształtują się w przedziale 59 - 350 zł.

Relację na żywo z czerwcowej gali będzie można obejrzeć na antenie telewizji WTK.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.67 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro