Reklama
Reklama

Przystań Rzeczna Stary Port wita sezon. Był sąsiedzki grill i warsztaty dla rodzin

fot. Renata Winczewska
fot. Renata Winczewska

Przez cały weekend odbywało się powitanie sezonu na Przystani Rzecznej Stary Port. Dla mieszkańców, którzy zdecydowali się nad Wartą spędzić czas przygotowano mnóstwo atrakcji.

Jak już wcześniej informowaliśmy w sobotę w ramach powitania sezonu na Przystani Rzecznej Stary Port nad Wartą pojawiło się "kino pod chmurką". Chętni, których nie brakowało mogli o 21:30 obejrzeć komediodramat pt. "Najlepsze najgorsze wakacje" w reżyserii Nata Faxona i Jima Rasha.

Kolejne atrakcje przygotowano w tym miejscu na niedzielę. Zapraszamy do nas całe rodziny. Będzie grillowane mięsiwo i sałatka z pyrek - informowali organizatorzy. Oprócz tego gości czeka muzyka na żywo i kreatywne wspólne warsztaty dla małych i dużych. To przede wszystkim okazja do rozmowy o planach na ten rok i wspólnego poznania się. Do zobaczenia! - zachęcali.

Osoby, które miały ochotę spędzić niedzielne popołudnie nad Wartą mogły wybrać się do Przystani Rzecznej Stary Port zlokalizowanej po północnej stronie ul. Estkowskiego, między osiedlem przy ul. Szyperskiej a ul. Panny Marii. Atrakcje w związku z powianiem sezonu zaplanowano w godzinach od 15:00 do 18:00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To nie koniec niebezpiecznej pogody! Są nowe informacje
22℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
4.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro