Reklama

Utrudnienia na Jana Pawła II i Baraniaka przez cały weekend

fot. archiwum

Zgodnie z zapowiedziami przez cały weekend kontynuowane będą prace związane z układaniem nowej nawierzchni na ul. Baraniaka i Jana Pawła II. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w tym miejscu.

W trakcie prowadzonych prac obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu. Zgodnie z zapowiedzią już w nocy z piątku na sobotę ulica abp. Antoniego Baraniaka zwężona została do jednego pasa ruchu.Kierowcy jadący od strony Franowa będą mogli skorzystać tylko ze skrajnego, lewego pasa. W tym czasie, na połowie jezdni, układana będzie warstwa wiążąca. W niedzielę prace obejmą ułożenie warstwy ścieralnej - informuje Filip Gruszczyński, rzecznik prasowy Posnania.

Ponadto przypominamy, że równocześnie prace prowadzone będą na ul. Jana Pawła II. Drogowcy na lewym pasie ruchu będą układać warstwę ścieralną. W czasie prowadzonych robót ruch samochodowy będzie obywał się pozostałymi dwoma pasami - środkowym i skrajnym prawym.

Zgodnie z zapowiedziami prace mają się zakończyć w niedzielę wieczorem. W kolejnych dniach montowane będą elementy bezpieczeństwa ruchu, wymalowane zostanie oznakowanie poziome oraz kontynuowane będą prace porządkowe na nowych chodnikach i ścieżkach rowerowych - dodaje Gruszczyński.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
1℃
-2℃
Poziom opadów:
1.4 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
49.56 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro