Reklama
Reklama

Warszawska/Krańcowa: od poniedziałku przebudowa skrzyżowania

fot. Google Maps
fot. Google Maps

W poniedziałek, 29 maja, rozpocznie się przebudowa skrzyżowania ulic Warszawskiej i Krańcowej. Kierowcy i piesi muszą się tu liczyć z utrudnieniami w ruchu.

Jak wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich, w związku z przebudową skrzyżowania zwężony zostanie prawy pas ulicy Krańcowej oraz ulicy Warszawskiej. - Prędkość maksymalna pojazdów w rejonie prac zostanie obniżona do 40 km/h - tłumaczy ZDM. Dodatkowo po północnej stronie ulicy Warszawskiej przebudowany zostanie chodnik. W czasie prac piesi będą korzystać z chodnika tymczasowego.

Nie czekaj! Korzystanie z pieców niespełniających norm zagrożone jest grzywną! Wymień piec i otrzymaj nawet 35 000 zł. Weź udział w programie Kawka Bis. Nabór od 2 stycznia.
REKLAMA


Przebudowa ma potrwać do 1 sierpnia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro