Reklama
Reklama

Poznań wśród trzech najpopularniejszych w mediach miast wojewódzkich

fot. wikimedia
fot. wikimedia

Raport na temat popularności w mediach miast wojewódzkich przygotował Press Service. Poznań zajął trzecie miejsce, a wyprzedzony został przez Warszawę oraz Kraków.

Raport został przygotowany na podstawie1100 tytułów prasowych, 5 mln źródeł internetowych oraz 100 stacji radiowych i telewizyjnych i objął okres od stycznia do marca bieżącego roku -Liczba wzmianek na temat Warszawy w pierwszych trzech miesiącach tego roku sięgnęła prawie 450 tys., niemniej należy zaznaczyć, że to jednak o około 8 tys. mniej niż w tym samym okresie 2016 roku.Z nieznacznym spadkiem liczby publikacji względem ubiegłego roku zmagają się też stolice Małopolski i Wielkopolski. Drugi w zestawieniu Kraków doczekał się ponad 200 tys. wzmianek, natomiast Poznań 180 tys. W obu przypadkach jednak to również o około 13 tys. publikacji mniej niż w pierwszym kwartale ubiegłego roku - czytamy w opublikowanym raporcie.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Warto w tym miejscu wspomnieć, że to oficjalna strona miasta poznan.pl oraz portal epoznan.pl opublikowały w pierwszym kwartale roku najwięcej informacji na temat Poznania.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
57.33 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro