Reklama
Reklama

Smochowice i Krzyżowniki: zmiany w organizacji ruchu ze względu na wyścig kolarski

zdj. ilustracyjne | fot. Tomasz Szwajkowski/archiwum

W najbliższą sobotę odbędzie się 19. Międzynarodowy Wyścig Kolarski o puchar Prezydenta m. Poznania. W rejonie trasy wyścigu wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu.

Zmiany w organizacji ruchu będą obowiązywały 27 maja od godziny 8:00 do 18:00 -Na czas trwania wyścigu całkowicie lub częściowo wyłączone z ruchu pojazdów zostaną ulice: Santocka, Myśliborska, Brodnicka, Lubawska i Człuchowska oraz wloty z ulic przylegających do trasy wyścigu. Na skrzyżowaniu ul. Santockiej i Sianowskiej funkcjonować będzie pod nadzorem funkcjonariuszy Policji śluza regulująca ruch autobusów miejskich i innych pojazdów. Ruch poprzeczny na innych skrzyżowaniach z trasą wyścigu przepuszczany będzie ręcznie w zależności od możliwości. Objazd zamkniętych odcinków prowadzi ulicami: Santocką, Suliszewską, Łupowską, Sianowską, Elbląską, Lubowską, Mazurską i Polanowską - informuje ZDM i apeluje o zachowanie ostrożności w rejonie trasy wyścigu.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
13℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
3.93 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro