Reklama
Reklama

ZDM wyremontował chodniki na Jeżycach

W poniedziałek odbyły się odbiory chodników na ulicach Długosza oraz Galla. Remonty przeprowadzono ze środków pochodzących z wpływów ze strefy płatnego parkowania.

Koszt remontu chodników wzdłuż Długosza i Galla to ponad 450 tysięcy złotych -Na ulicy Długosza został wyremontowany chodnik po dwóch stronach ulicy na odcinku od skrzyżowania z ulicą Jackowskiego do ulicy Galla, a na odcinku od Galla do ulicy Dąbrowskiego po stronie wschodniej. Chodnik na ulicy Galla został wyremontowany po obu stronach ulicy na odcinku pomiędzy ulicami Polną i Kadłubka - informuje ZDM. Całkowity koszt remontu pokryto ze środków pochodzących z wpływów ze strefy płatnego parkowania. W odbiorze chodników uczestniczył przewodniczący Rady Osiedla -Do rady wpływały wnioski mieszkańców o pilny remont chodników. Z chodników na ulicy Galla korzystają dzieci z pobliskiej szkoły, a o remont na ulicy Długosza apelowali przede wszystkim nasi starsi wiekiem sąsiedzi. Różnica między nawierzchnią sprzed i po remoncie jest widoczna. W naszych planach figurują kolejne remonty chodników - powiedziałFilip Schmidt.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
125.76 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro