Reklama
Reklama

Utrudnienia na ul. Warszawskiej! Rusza remont mostu a Cybinie

fot. PIM
fot. PIM

W nocy z niedzieli na poniedziałek rozpocznie się remont mostu na Cybinie w ciągu ulicy Warszawskiej. Kierowcy muszą się liczyć w tym miejscu ze zmianami w organizacji ruchu.

Jak już wcześniej informowaliśmy już od czwartku w tym miejscu prowadzone były prace przygotowawcze do remontu - demontaż barier energochłonnych na przewiązkach. Natomiast dzisiejszej nocy rozpocznie się remont obiektów mostowych na rzece Cybina w ciągu ul. Warszawskiej, w kierunku wyjazdu do Swarzędza. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w tym miejscu.

W nocy z 21 maja (niedziela) na 22 maja 2017 (poniedziałek), ok. godz. 6.00 rano wyłączona zostanie z ruchu kołowego południowa jezdnia ul. Warszawskiej (wyjazd w kierunku Swarzędza) - informuje PIM. Na odcinku ok. 500 m (za ul. Poziomkową, przed wiaduktem kolejowym do zwężenia pasa rozdziału za ul. Sośnicką) ruch samochodowy odbywać się będzie dwukierunkowo po północnej jezdni ul. Warszawskiej. Jeden pas ruchu w kierunku Swarzędza i jeden pas w kierunku Poznania. Zamknięcie to przewidywane jest do końca lipca 2017 r. - dodaje.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

21℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
13.48 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro