Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 0

Lechicka: wybił szybę w aucie stojącym na światłach i ukradł torebkę

KaT
piątek, 19.05.2017 r.
godz. 11.22
KaT | piątek, 19.05.2017 r., godz. 11.22
Lechicka: wybił szybę w aucie stojącym na światłach i ukradł torebkę
Skradzione przedmioty

Kolejny przypadek włamania się do samochodu stojącego w korku na poznańskiej ulicy. Tym razem do takiej sytuacji doszło na skrzyżowaniu Lechickiej i Umultowskiej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 998 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 1012 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 999 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Jak wyjaśnia Agnieszka, do zdarzenia doszło 8 maja około 20.00. Kobieta podjechała Mazdą CX9 pod sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Lechickiej, Umultowskiej i Połabskiej. Czekała na „zielone”. W pewnym momencie do samochodu podbiegł nieznany sprawca, który wybił szybę w aucie i wyciągnął z pojazdu torebkę. - W środku znajdował się portfel z pieniędzmi, kartami płatniczymi i dokumentami,  a także paszport - mówi Agnieszka.

Sprawę zgłoszono policji, która szuka sprawcy kradzieży. W torebce znajdował się także kluczyk do samochodu, dlatego już wymieniono w nim zamki. Pokruszone szkło spowodowało również uszkodzenia tapicerki.

Właścicielka auta i dokumentów szuka sprawcy. - Za wskazanie sprawcy oferuję nagrodę w wysokości 2 000 zł. Za odnalezienie skradzionych przedmiotów załączonych na zdjęciu oferuję 1 000 zł - kończy. Osoby posiadające informacje na ten temat mogą dzwonić pod numer 603 177 828.

To kolejny przypadek tego typu kradzieży w Poznaniu. O sytuacji z ulicy Hetmańskiej piszemy TUTAJ.