Reklama
Reklama

Zderzenie tramwaju z samochodem: dwie osoby w ciężkim stanie trafiły do szpitala

fot. czytelnik

W nocy z wtorku na środę informowaliśmy o zderzeniu samochodu osobowego z tramwajem, do którego doszło na ulicy Roosevelta. Okazuje się, że dwie osoby poszkodowane w zdarzeniu, trafiły do szpitala w ciężkim stanie.

Do zderzenia tramwaju linii numer 4 z samochodem osobowym doszło we wtorek późnym wieczorem. Z informacji przekazanych przez Centrum Zarządzania Kryzysowego wynikało, że w wyniku zderzenia doszło do wykolejenia tramwaju, a poszkodowane zostały trzy osoby, które podróżowały samochodem osobowym. W środę popołudniu Andrzej Borowiak przekazał pierwsze ustalenia na temat przyczyn wypadku oraz stanu poszkodowanych - Kierowca nie ustąpił pierwszeństwa jadącemu prawidłowo tramwajowi. Dwie osoby - kierowca oraz pasażer samochodu znajdują się w szpitalu w stanie ciężkim - powiedział w rozmowie z Głosem Wielkopolskim rzecznik wielkopolskiej policji.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
0.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro