Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 0
Reklama

Poznańska stewardesa pokazuje w internecie swoje 'ekscytujące przygody'

red
środa, 17.05.2017 r.
godz. 09.50
red | środa, 17.05.2017 r., godz. 09.50
Poznańska stewardesa pokazuje w internecie swoje 'ekscytujące przygody'

Martyna Tchórz to poznańska stewardesa, która wspólnie z koleżanką postanowiła podzielić się swoją miłością do wyspy Majorka. Założyła youtubowy kanał 'Flying Locas'.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1023 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 1017 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1012 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Dziewczyny publikują na kanale filmy z imprez, wypraw turystycznych, spotkań czasem przypadkowych osób. "Nasze życie na Balearach jest pełne wrażeń oraz ekscytujących przygód, zarówno w pracy jak i poza nią. Na pokładzie samolotu pracujemy zawsze z międzynarodową załogą, obsługujemy europejskie loty, mieszkamy ze współlokatorami z różnych części świata, a poza tym czynnie uczestniczymy w ciekawych wydarzeniach na wyspie, udzielamy się sportowo, towarzysko, kulinarnie, szlifujemy hiszpański i promujemy Polskę za granicą" - deklaruje założycielka kanału Martyna Tchórz.

Youtubowy kanał 'Flying Locas' prowadzony jest po angielsku, i ma na celu promocję wyspy Majorka, która według dziewczyn z racji zagrożenia terrorystycznego w innych częściach Europy, jest coraz częściej odwiedzana przez turystów. "Skandynawowie wybierają północną część wyspy lub centrum stolicy wyspy- Palmy, natomiast Polaków, Słowaków, Włochów czy Francuzów można znaleźć na całym jej obszarze. Z kolei młodzi Niemcy i Anglicy stawiają głównie na zabawę i przyjeżdżają do miejscowości okupowanych przez ich rodaków - niemiecki Arenal, angielskie Magaluf". Na Majorce można spotkać sporo znanych osobistości "Anja Rubik wzięła tu ślub i kupiła dom w miejscowości Deia. Inni celebryci zdecydowali się również na zakup posiadłości na Majorce np. Claudia Schiffer oraz Brad Pit w okolicach Andrax, a Michael Douglas posiada od kilku lat swoją restaurację oraz został założycielem Centrum Kulturalnego Costa Nord" - dodaje Martyna.

Zobacz kanał Flying Locas na youtube.

Reklama