Reklama
Reklama

MTP: ruszyły targi Fit-Expo i Viva! Seniorzy

fot. Włodzimierz Hoppel

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich w piątek rozpoczęły się dwie imprezy. Pierwsza to Fit - Expo dla maniaków aktywności fizycznej, a druga Viva! Seniorzy - dla seniorów, którzy chcą być aktywni na różnych polach.

To już VIII edycja targów Viva! Seniorzy, podczas których seniorzy mogą zapoznać się z bogatą ofertą usług komercyjnych (jak choćby wczasy, sanatoria czy sprzęt medyczny), ale też bezpłatnych propozycji spędzania czasu wolnego w mieście. - To przestrzeń umożliwiająca zaprezentowanie przez producentów, usługodawców, samorządy i organizacje pozarządowe szerokiej i kompleksowej oferty, uwzględniającej potencjał oraz potrzeby osób starszych. W ramach tegorocznej edycji Targów Viva! Seniorzy zobaczymy także m.in. fragment przedstawienia Teatru Muzycznego w Poznaniu pt: "Zakonnica w Przebraniu", spektakl muzyczny "BODO...tanga", odbędzie się także czytanie wierszy Jeremiego Przybory przez Teresę Lipowską, aktorkę serialu "M jak Miłość" oraz koncert Ewy Bem. Uczestnicy targów będą mieli okazję wziąć udział w tematycznych warsztatach i wykładach - zapowiada Urząd Marszałkowski. Bilety kosztują 10 złotych. Program targów, które potrwają do soboty, można znaleźć TUTAJ.

Także w piątek na MTP rozpoczęły się targi Fit-Expo skierowane do osób uprawiających aktywność fizyczną. 100 wystawców prezentuje tu sprzęty i akcesoria fitness, suplementy diety, ubrania, aplikacje czy zdrowe jedzenie. W programie są m.in. maraton fitness, treningi na trampolinach, bezpłatne zajęcia pokazowe, maraton spinningu i ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała.

Targi Fit-Expo potrwają do niedzieli. Bilety w kasach kosztują 27 złotych (studencki 14 złotych). Więcej TUTAJ.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
9℃
Poziom opadów:
6.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
2.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro