Reklama
Reklama

Moderus Gamma od poniedziałku będzie wozić pasażerów!

fot. Modertrans Poznań
fot. Modertrans Poznań

Dobra informacja dla miłośników tramwajów. Jak udało nam się ustalić, od najbliższego poniedziałku Moderus Gamma będzie wozić pasażerów!

- Od 1 kwietnia model testowy tramwaju Moderus Gamma miał wozić pasażerów, a nastąpiła cisza w tym temacie. Wielu mieszkańców Poznania jest zaciekawionych sytuacja co się z tramwajem aktualnie dzieje - napisał do nas Maciej. Jak udało nam się ustalić, od najbliższego poniedziałku Moderus Gamma będzie wozić poznańskich pasażerów. Będzie go można spotkać na liniach nr 12 i 16.

Wiosenne last minute dla twojej skóry! Zabiegi DERMALOGICA oraz peelingi PEEL MISSION w promocyjnej cenie -15%. Rezerwacja Tel. 607 608 867-> online www.wonderland.pl
REKLAMA


Umowa na dostawę 30 tramwajów jednokierunkowych oraz 20 dwukierunkowych została podpisana w lutym. Modertrans ma trzydzieści miesięcy na dostarczenie tramwajów, które wraz z pakietem specjalistycznego wyposażenia, kosztują 397 mln zł brutto. Pierwsze pojazdy powinny pojawić się na poznańskich torowiskach latem 2018 roku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW! Obowiązuje do środy
10℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro