Reklama
Reklama

Ekshibicjonista w samochodzie pojawia się na Winogradach

Mężczyznę widziano m.in. w tej okolicy | fot. Google Maps
Mężczyznę widziano m.in. w tej okolicy | fot. Google Maps

Do naszej redakcji zwróciła się kobieta, która w ciągu kilku miesięcy dwa razy natknęła się na tego samego mężczyznę onanizującego się w samochodzie poruszającym się po Winogradach.

Jak opowiada, do pierwszej sytuacji doszło pod koniec ubiegłego roku. - Spacerując wieczorową porą z psem (ulica Czapla, okolice Serbskiej), podjechał ciemny Opel Astra. Mężczyzna w samochodzie nie krępował się i przy mnie zaspokajał swoją intymną potrzebę. Kiedy chciałam odejść w przeciwnym kierunku, mężczyzna włączył bieg wsteczny - wyjaśnia. Czytelniczka to zbagatelizowała, uznała, że to jednorazowy incydent.

W ubiegłym tygodniu sytuacja jednak się powtórzyła. - 6 maja w godzinach wieczornych, wyszłam z psem na spacer, tym razem ulicą Ugory (prostopadła do Wilczaka). Ponownie, ten sam mężczyzna onanizował się w tym samym samochodzie (czarny Opel Astra na tablicach rejestracyjnych poznańskich). Nie miałam na tyle odwagi, aby cokolwiek mu powiedzieć. Jestem pewna, że nie jestem jedyną kobietą, której zdarzyła się taka sytuacja - dodaje. - Mężczyzna chyba mieszka gdzieś na Winogradach, bo akurat w tamtych rejonach spotkałam go drugi raz - kończy.

Nasza czytelniczka nie zgłosiła sprawy policji - uznała, że funkcjonariusze nie będą mogli pomóc, bo nie zdążyła zapisać numerów rejestracyjnych pojazdu. Policja apeluje jednak do mieszkańców, by w takich sytuacjach bezwzględnie informować funkcjonariuszy o tego typu incydentach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

28℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
8.48 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro