Nenad Bjelica: to była najlepsza odpowiedź po Pucharze Polski

- Każdy dał z siebie wszystko - mówił po niedzielnym meczu z Bruk-Bet Termaliką trener Nenad Bjelica.

Prowadzony przez Chorwata Lech Poznań pokonał Słonie 3:0, choć nie musiał się zbytnio wysilać. - Chciałbym pogratulować mojej drużynie zwycięstwa. To był dobry mecz. Myślę, że 94 minuty kontrolowaliśmy mecz, strzelalismy bramki. Mieliśmy jeszcze trzy-cztery dobre okazje. Myślę, że to po ciężkim wtorkowym meczu to była najlepsza odpowiedź. Każdy dał z siebie wszystko i dlatego chciałbym pogratulować wszystkim, którzy grali. Mieliśmy w drugiej połowie dziesięć minut słabszych, gdzie nie kontrolowaliśmy gry. Po drugiej bramce wszystko szło jak chcieliśmy. To było zasłużone zwycięstwo - mówił szkoleniowiec, cytowany przez lechpoznan.pl.

W końcówce na boisku pojawili się młodzi zawodnicy, co w ostatnich tygodniach nie działo się zbyt często. - Swoją szansę dzisiaj dostali Paweł Tomczyk i Tymek Puchacz. To są nasi bardzo młodzi zawodnicy. Dzisiaj mieli szansę gry. Zdecydowałem zagrać z Tomczykiem, kiedy było 1:0, a wszedł po golu na 2:0. Myślę, że on pomoże pomóc naszej drużynie drużynie. To bardzo szybki zawodnik. Zrobił dobrą akcję przy golu na 3:0. Tymek to nasza przyszłość - ocenił trener Bjelica.

Szczegółową relację ze spotkania można znaleźć tutaj.