Reklama
Reklama

Bjelica: to moja wina, że zawodnicy nie strzelają

fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

- Jeśli tacy zawodnicy jak Robak nie strzelają bramek, to odpowiedzialność ciąży na trenerze - stwierdził trener Nenad Bjelica.

Szkoleniowiec Lecha Poznań na konferencji przed meczem z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza koncentrował się głównie na przyczynach porażki w Pucharze Polski. - Być może byliśmy zbyt pewni zwycięstwa i koncentracja pod bramką nie była na odpowiednim poziomie. Idziemy jednak dalej. Jeśli nauczymy się czegoś na tej porażce, to będzie ona zwycięstwem - mówił.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Chorwat podkreślał, że jego piłkarze mogli przegrać spotkanie z Arką już przed pierwszym gwizdkiem. - Może nie kontrowaliśmy wszystkiego przed meczem. Trzeba koncentrować się boisku, pracy, treningu. 7-8 dni przed finałem tego nie było i ja jestem za to odpowiedzialny. Kiedy nie strzela Majewski, Robak, Jevtić czy Kownacki to odpowiedzialność ciąży na trenerze i muszę spisywać się lepiej - przyznał.

Najbliższy mecz lechici rozegrają w niedzielę o 15:30. Rywalem Kolejorza w Niecieczy będzie tamtejsza Bruk-Bet Termalika.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpiecznie na drogach! IMGW dla części regionu wydłuża ważność obowiązującego ostrzeżenia!
3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
31.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro