Reklama
Reklama

Kuchenne rewolucje Magdy Gessler w Poznaniu z problemem alkoholowym w tle

fot. PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

Bijący rekordy popularności program Magdy Gessler ponownie zawitał do Poznania. Malarka i restauratorka tym razem przeprowadzała kuchenne rewolucje w restauracji Lizawka.

Magda Gessler kolejny raz przeprowadza swoją rewolucję w jednej z poznańskich restauracji. Tym razem to "Lizawka" przy ulicy Bałtyckiej 79. Rewolucje łatwe nie były - okazało się, że część potraw na przyjazd Magdy Gessler ugotował kucharz, który tuż przed jej przybyciem poszedł na zwolnienie, bo nie chciał brać udziału w programie. Na jaw wyszło, że nowy kucharz ma problemy z alkoholem, ale przy pomocy Gessler, która bardzo chwaliła jego umiejętności w kuchni, stanął na nogi.
Lizawka, jeszcze przed emisją czwartkowego odcinka programu, przeżywała prawdziwe oblężenie w długi weekend. Właściciele przepraszają na Facebooku gości, którzy niezbyt pochlebnie wypowiadali się o obsłudze w pierwszych dniach maja. Tłumaczą, że nie spodziewali się tak dużego zainteresowania lokalem po zapowiedzi programu w telewizji.
Program Magdy Gessler - malarki, restauratorki, kreatorki dobrego smaku i pięknych wnętrz od lat przyciąga przed ekrany telewizorów miliony widzów. Restauracje pod pieczą Gessler przechodzą metamorfozę. Nie tylko pod względem kuchni (która przeważnie stanowi największy problem), ale też wystroju wnętrz.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
29℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
14.92 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro