Reklama
Reklama

Na trasie PST pojawią się tablice LED-owe. MPK ogłosiło przetarg!

fot. czytelnik

Wkrótce na trasie PST oraz na dworcu na osiedlu Sobieskiego zamontowane zostaną nowe tablice LED-owe. Będzie ich 19. Pasażerowie dowiedzą się z nich m.in. o której godzinie odjeżdża tramwaj.

Zgodnie z informacjami zawartymi w przetargu, przedmiotem zamówienia jest "wykonanie pełnej dokumentacji projektowej podłączenia i rozbudowy Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej, w tym zebranie wszystkich koniecznych do realizacji rozbudowy systemu, pozwoleń, uzgodnień itp.", a także "dostarczenie, montaż i uruchomienie łącznie 19 tablic informacji pasażerskiej (TIP) na przystankach tramwajowych oraz autobusowych zlokalizowanych wzdłuż trasy PST w Poznaniu oraz 2 tablic dworcowych na dworcu autobusowym Os. Sobieskiego". Dodatkowo wykonawca będzie musiał serwisować urządzenia i oprogramowanie w ramach gwarancji.
Oferty można składać w MPK do 15 maja.
Przypomnijmy, że tablice informacji pasażerskiej zamontowana na niektórych poznańskich przystankach w ramach systemu ITS. Wskazują m.in. godzinę odjazdu z przystanku tramwaju czy autobusu.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
10℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
29 km
Stan powietrza
PM2.5
10.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro