Reklama
Reklama

Słowiańska: ukradli sprzed sklepu rower 10-latkowi

1 maja sprzed sklepu przy ulicy Słowiańskiej 53 w Poznaniu skradziono rower 10-letniego chłopca. Wszedł do sklepu z mamą, by kupić coś do picia. W tym czasie dwóch mężczyzn "zajęło się" jednośladem.

Jak wyjaśnia Maria Szczepaniak-Kowalska, do zdarzenia doszło około 11.00 pierwszego maja. - Weszłam z synem na chwilę do sklepu po coś do picia - mówi. - W tym czasie przed sklepem pojawiło się dwóch mężczyzn z rowerami. Weszli na chwilę do sklepu, a gdy zorientowali się, że my robimy zakupy, szybko opuścili sklep i oddalili się zabierając rower mojego syna - dodaje.
Sprawę zgłoszono policji. - Otrzymaliśmy takie zgłoszenie już 1 maja. Policjanci we wtorek będą przeglądać monitoring ze sklepu, przed którym doszło do kradzieży. Zajmujemy się tą sprawą - mówi Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji.
Właściciele skradzionego jednośladu oferują nagrodę w wysokości 20% wartości roweru dla znalazcy. Jeśli rozpoznajesz mężczyzn z nagrania lub masz informacje na temat tej kradzieży, skontaktuj się z policjantami pod numerem 997.
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
17.44 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro