Reklama
Reklama

Przybyszewskiego: rozpoczął się remont torowiska. Zmiany i utrudnienia!

fot. Jędrzej Gerwel
fot. Jędrzej Gerwel

Zgodnie z zapowiedziami w poniedziałek rozpoczął się remont przejazdów przez torowisko na ulicy Przybyszewskiego. Z utrudnieniami muszą się liczyć pasażerowie komunikacji miejskiej i kierowcy.

Prace obejmują przejazdy przez torowisko na skrzyżowaniach z ulicami Marcelińską i Szamarzewskiego. Wymieniane tu są torowisko i nawierzchnia drogi przy torach. Roboty potrwają do 11 maja i w tym czasie inaczej będzie tu kursować komunikacja miejska:

Linia nr 7

ZAWADY - ... - Hetmańska - Reymonta - Grunwaldzka - BUDZISZYŃSKA

Linia nr 45

DWORZEC ZACHODNI - ... - Reymonta - Grunwaldzka - Grochowska - Marcelińska - ... - KACZA

W kierunku Kacza-Dworzec Zachodni - trasa bez zmian

Linia nr 69

OS. KOPERNIKA - ... - Promienista - Grochowska - Bukowska - Zwierzyniecka - OS. ŁOKIETKA

W kierunku os. Łokietka-os. Kopernika - trasa bez zmian

Linia nr 93

Autobusy jadące w kierunku os. Jana III Sobieskiego nie będą wjeżdżać w torowisko na rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

Od poniedziałku funkcjonują dodatkowe, tymczasowe przystanki na ul. Przybyszewskiego (po zjeździe z ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego w kierunku północnym).

Z utrudnieniami muszą też liczyć się kierowcy. - Czasowo zamknięte dla pojazdów są przejazdy na wprost i w lewo przez torowisko na skrzyżowaniach z ul. Marcelińską i Szamarzewskiego oraz ograniczona została prędkość pojazdów w rejonie prac - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich. - Objazdy zamknięcia ul. Marcelińskiej wytyczono przez rondo Jana Nowaka Jeziorańskiego oraz nawrotkę na skrzyżowaniu z ul. Bukowską. Objazdy zamknięcia ul. Szamarzewskiego wytyczono przez ul. Dąbrowskiego oraz nawrotkę na skrzyżowaniu z ul. Bukowską - dodaje. Utrudnienia dla kierowców potrwają do 8 maja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
0℃
Poziom opadów:
2.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
46.44 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro