Reklama
Reklama

Bieg The Color Run znów w Poznaniu!

fot. Maciej Kopiński, archiwum

20 maja uczestnicy biegu The Color Run by Skittles pokonają trasę dookoła Jeziora Maltańskiego. Bieg znany jako "najszczęśliwsze 5km na świecie" w Poznaniu odbędzie się już po raz trzeci.

Uczestnicy wspólnie pokonają trasę dookoła Jeziora Maltańskiego, wszyscy ubrani w białe koszulki. Biegacze jak zwykle obsypywani będą kolorowymi barwnikami zrobionymi na bazie skrobi kukurydzianej. Kolory są łatwo zmywalne. Organizatorzy dla wszystkich uczestników biegu przygotowali też mnóstwo atrakcji na mecie. Zapowiadają dużo dobrej zabawy z energetyczną muzyką i licznymi animacjami.

Tegoroczna edycja biegu odbędzie się pod hasłem "The Color Run Dream Tour by Skittles", za sprawą sponsora tytularnego - marki kolorowych cukierków. Wydarzenie The Color Run by Skittles objęte zostało Patronatem Honorowym prezydenta Miasta Poznania. Bieg w Poznaniu odbywać się będzie już po raz trzeci.

W biegu może wziąć odział każdy chętny, bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Jego głównym celem jest zachęcenie ludzi do pozytywnego myślenia oraz zainspirowanie do zdrowego i aktywnego stylu życia. Dlatego motto Biegu to "Bądź szczęśliwy, bądź zdrowy, bądź sobą" - informują organizatorzy.

Szczegóły dotyczące biegu oraz zapisów można znaleźć na stronie organizatora.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Czeka nas kilkudniowy wzrost temperatur
23℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.23 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro