Reklama

Finał Pucharu Polski: specjalna ramówka Lech TV

fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum
fot. Tomasz Szwajkowski, archiwum

We wtorek Lech Poznań zagra na PGE Narodowym w finale Pucharu Polski. Już od poniedziałku kulisy rywalizacji z Arką Gdynia będzie można śledzić w Lech TV.

Pierwszy gwizdek rozbrzmi w Warszawie 2 maja o 16:00. Dzień wcześniej oba zespoły będą mogły zapoznać się z areną wtorkowej rywalizacji, zorganizowane zostaną również konferencje prasowe.

Przedstawiciele Kolejorza spotkają się z dziennikarzami w poniedziałek o 16:00. Na miejscu będą również kamery klubowej telewizji, a transmisję na żywo będzie można śledzić w internecie i kanale liniowym. 30 minut później piłkarze Lecha rozpoczną trening na murawie PGE Narodowego.

Lech TV pokaże również konferencję Arki (start o 17:00). O 18 rozpocznie się wejście LIVE z Warszawy, a następnie wyemitowany zostanie materiał historyczny, związany z występami Kolejorza w Pucharze Polski.

Klubowy kanał warto śledzić również w dniu meczu. Pierwsze wejście LIVE zaplanowano na 11:30. Kolejne rozpocznie się o 12:30, a o 13:30 wyemitowana zostanie rozmowa z prezesem Lecha, Karolem Klimczakiem. Po spotkaniu Lech TV pokaże na żywo konferencję prasową.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami niebezpieczna pogoda. IMGW znów ostrzega!
29℃
18℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
20.65 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro