Reklama

Przybyszewskiego: od poniedziałku remont torowiska. Utrudnienia także dla kierowców!

fot. MPK Poznań
fot. MPK Poznań

W najbliższy poniedziałek, 1 maja, rozpocznie się remont fragmentów torowiska na ulicy Przybyszewskiego. Z utrudnieniami muszą się liczyć nie tylko pasażerowie komunikacji miejskiej, ale też kierowcy.

Prace prowadzone przez MPK będą trwały do 11 maja włącznie. - Prace obejmą przejazdy przez torowisko na skrzyżowaniach z ulicami Marcelińską i Szamarzewskiego. Zostanie tam wymienione torowisko i nawierzchnia drogi przy torach - informuje Zarząd Transportu Miejskiego. W związku z tym inaczej kursować będą linie nr 7, 45, 69 i 93. Więcej TUTAJ.

Z utrudnieniami muszą też liczyć się kierowcy. - Czasowo zamknięte dla pojazdów zostaną przejazdy na wprost i w lewo przez torowisko na skrzyżowaniach z ul. Marcelińską i Szamarzewskiego oraz ograniczona zostanie prędkość pojazdów w rejonie prac - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich. - Objazdy zamknięcia ul. Marcelińskiej wytyczono przez rondo Jana Nowaka Jeziorańskiego oraz nawrotkę na skrzyżowaniu z ul. Bukowską. Objazdy zamknięcia ul. Szamarzewskiego wytyczono przez ul. Dąbrowskiego oraz nawrotkę na skrzyżowaniu z ul. Bukowską - dodaje. Utrudnienia dla kierowców potrwają do 8 maja.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
4.16 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro