Reklama
Reklama

Termy Maltańskie otwierają plażę zewnętrzną

fot. Termy Maltańskie

W sobotę aquapark Termy Maltańskie oficjalnie rozpoczyna sezon letni. Działać zacznie zewnętrzna plaża ze zjeżdżalniami i leżakami. Przygotowano też promocję biletową.

Od soboty do końca września w Termach Maltańskich będzie można korzystać z zewnętrznej plaży. Pojawią się na niej nowości. - Na plaży zewnętrznej rozpocznie działanie Wodny Plac Zabaw. To doskonałe miejsce przeznaczone w dużej mierze dla najmłodszych. Będzie tam można skorzystać z armatek i kurtyn wodnych, wiaderek przelewowych oraz mini fontanny umieszczonych na antypoślizgowej powierzchni bezpiecznej dla maluchów - wyjaśnia Łukasz Kubiak z Term Maltańskich.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Zewnętrzna plaża to także Wodny Tor Przeszkód, który w zeszłym roku bił rekordy popularności. - Aquapark wsłuchując się w głos swoich fanów postanowił ponownie umiejscowić atrakcję na terenie plaży zewnętrznej. Wodny Tor Przeszkód będzie dostępny do końca sezonu letniego - dodaje.

Z okazji rozpoczęcia sezonu letniego w obiekcie do końca maja obowiązywać będzie promocja biletowa. Każdy bilet 3-godzinny do aquaparku zostanie wydłużony aż do 6 godzin. - Promocja będzie obowiązywać codziennie i dotyczy ona zarówno biletów normalnych jak i ulgowych - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
16.85 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro