Pogoda jutro  Pogoda Poznań
4 -3

Remont przejazdów kolejowych – przesunięcie terminu!

j
piątek, 21.04.2017 r.
godz. 20.43
j | piątek, 21.04.2017 r., godz. 20.43
Remont przejazdów kolejowych – przesunięcie terminu!
fot. ZDM

W czwartek informowaliśmy, że na przebudowę przejazdów kolejowych w najbliższych dniach kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami na ul. Naramowickiej, Jasna Rola, Umultowskiej, Nad Różanym Potokiem i Morasko. Okazuje się, że prace będą prowadzone, ale ze względu na problemy techniczne nie ruszą dzisiejszej nocy.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 993 hPa
JUTRO
pogoda
4°C 996 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 998 hPa

Jak już wcześniej informowaliśmy od dzisiejszej nocy miały się rozpocząć prace w związku z przebudową przejazdu kolejowego linii nr 395  Zieliniec – Kiekrz. Od północy do godziny 4:30 prace miały być prowadzone na przejeździe kolejowym przy ul. Naramowickiej. Tak się jednak nie stanie. Ponieważ doszło do awarii maszyny do potokowej wymiany nawierzchni. Usterka zostanie prawdopodobnie jutro usunięta do godzin około-południowych i w związku z tym będzie możliwość rozpoczęcia pracy na przejeździe w ulicy Naramowickiej w nocy 22.04 od godz. 22:00 (jak to było planowane dla ul. Jasna Rola) i będziemy się starali pracować przez całą noc w ciągłości aby przejść także ul. Nowa Rola – jeśli to by się udało, to kolejne zamknięcie ul. Umultowskiej byłoby już zgodne z wcześniejszym harmonogramem czyli 23.04. o godz. 23:30 – poinformował wykonawca robót – firma PPU Dromo Sp. z o.o.

Co ważne dzisiejszej nocy nie zmieni się też trasa autobusu linii nr 248. Z uwagi na awarię maszyny budowlanej PKP odwołuje się zmianę trasy linii nocnej nr 248 w nocy z 21/22 kwietnia br. (piątek/sobota). Dzisiejszej nocy autobusy linii nocnej 248 kursować będą na swojej stałej trasie. Zmiana trasy nastąpi w nocy z soboty na niedzielę – poinformowała Agnieszka Smogulecka z ZTM.