Reklama
Reklama

Po karambolu na A2: zaginął pies, który podróżował w jednym z rozbitych aut

Wracamy do sprawy karambolu, który miał miejsc w poniedziałek w godzinach popołudniowych na A2 pod Bukiem. W trakcie wypadku na trasie zaginął pies, który podróżował jednym z samochodów. Właściciele go szukają.

1 ofiara śmiertelna, 6 rannych, 26 zniszczonych samochodów, 10 zdarzeń drogowych w 1 godzinę na 3 kilometrach trasy - tak można krótko podsumować poniedziałkowy karambol na A2 między Nowym Tomyślem i Bukiem. Okazuje się, że na tym nie koniec. W trakcie wypadku zaginęły też dwa psy.

- W samochodzie były dwa psy, jednego znalazłem przy autostradzie i trafił już w ręce właściciela, natomiast drugiego nie udało się odnaleźć. Najprawdopodobniej ktoś go zabrał z autostrady lub błąka się gdzieś po okolicy - wyjaśnia Bartosz, który przejeżdżał w poniedziałek autostradą. - Pies ma niebieskie szelki i niebieską blaszkę z niemieckimi napisami. Właściciel mieszka na co dzień w Niemczech, ale jego rodzina jest z Łodzi - dodaje.

Właściciele suczki w poniedziałek i wtorek szukali jej na A2 - bezskutecznie. Nie znaleziono tam martwego zwierzęcia, dlatego jest duże prawdopodobieństwo, że ktoś zabrał psa z miejsca zdarzenia i jeszcze tego nie zgłosił. Jeśli masz informacje na ten temat - zadzwoń do brata właściciela suczki pod numer 664 005 261 lub do Bartosza - 504029704. - Właściciele są bardzo poruszeni tym wypadkiem i stratą suczki, może udałoby się wspólnymi siłami odnaleźć psiaka - kończy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
7℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
28.16 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro