Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 -3
Reklama

Nenad Bjelica: wiemy o rywalu wszystko

sk
sobota, 15.04.2017 r.
godz. 09.58
sk | sobota, 15.04.2017 r., godz. 09.58
Nenad Bjelica: wiemy o rywalu wszystko
fot. Roger Gorączniak, archiwum

- Wiemy wszystko o Wiśle Płock, ale koncentruję się wyłącznie na mojej drużynie - mówi przed sobotnim meczem trener Lecha Poznań.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1023 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1031 hPa
POJUTRZE
pogoda
13°C 1031 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Kolejorz nie wygrał w żadnym z trzech ostatnich ligowych spotkań i jego kibice liczą na miły prezent z okazji świąt. Co ciekawe, Lech jeszcze nigdy nie wygrał w Płocku. - To jeszcze bardziej zmotywuje nas do zwycięstwa. Chcemy wygrać, nie myślę o tym co było wcześniej. Ważna będzie nasza dyspozycja w sobotę - ocenił Nenad Bjelica.

W drużynie gości zabraknie m.in. Szymona Pawłowskiego, który od meczu z Legią nie trenował. Na grę przez 90 minut nie będzie gotowy z kolei Darko Jevtić. To otwiera szansę przed Mihaiem Radutem. - Zobaczymy kto zagra w sobotę. Mihai jest jedną z możliwości. Dobrze trenuje, może być opcją po lewej stronie i na środku - przyznał szkoleniowiec.

Trener Kolejorza jak zwykle niechętnie mówił o przeciwniku. - Wiemy wszystko o rywalu, ale jestem skoncentrowany wyłącznie na naszej drużynie. Jeśli będziemy na dobrym poziomie, to pojawi się szansa na zwycięstwo. Wisła grała ostatnio dobrze i skutecznie, ale teraz zmierzą się z silnym rywalem - stwierdził.

Początek meczu Wisła - Lech o 20:30. Tekstowa relacja LIVE na łamach portalu epoznan.pl i w telewizji WTK.

Reklama