Reklama
Reklama

KontenerART ruszy w długi weekend. Kto zagra na otwarciu?

fot. Jacek Kapczyński - archiwum
fot. Jacek Kapczyński - archiwum

W pierwszy dzień długiego weekendu, 28 kwietnia, swoją tegoroczną działalność zainauguruje KontenerART. To centrum kulturalne cieszy się sporą popularnością u mieszkańców miasta.

KontenerART działa na Chwaliszewie od kilku lat. miejsce z roku na rok się rozwija, obecnie można tam wysłuchać koncertu, zwiedzić wystawę, potańczyć czy po prostu posiedzieć ze znajomymi.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W piątek, 28 kwietnia, publiczności zaprezentują się Bass Astral x Igo, Gypsy and the Acid Queen i Brodacze Live Act. W kolejnych dniach kwietniowo-majowego weekendu będzie można posłuchać m.in. Eklektiv Movement, Żywiołaka, Biff czy Nagrobków.

Na weekend otwarcia zaplanowano także warsztaty z ręcznego barwienia tkanin. Wszystkie koncerty i inne wydarzenia odbywające się w KontenerART są bezpłatne.

W tym roku przy "kontenerach" nie powstanie plaża miejska. Z rozpisanego przez miasto przetargu wynika, że zostanie ona zlokalizowana niżej, na nadwarciańskiej łączce.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
51.26 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro