Reklama
Reklama

77. rocznica Zbrodni Katyńskiej. Będą utrudnienia w ruchu

fot. archiwum

W środę, 12 kwietnia o godzinie 12:00 w Poznaniu rozpoczną się oficjalne obchody 77. rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Zaplanowano m.in. mszę świętą oraz uroczystości przy Pomniku Ofiar Katynia i Sybiru.

Obchody rocznicowe rozpoczną się mszą św. w kościele oo. Dominikanów w Poznaniu w intencji Polaków pomordowanych na Wschodzie o godzinie 12:00. Następnie zebrani poznaniacy wyruszą pod Pomnik Ofiar Katynia i Sybiru, gdzie rozpoczną się oficjalne uroczystości - w tym złożenie kwiatów.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

W związku z uroczystościami kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami w godzinach od 13:00 do 13:45. Ze względu na obchody 77. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, w tym przemarsz uliczny, nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu pojazdów fragmentu al. Niepodległości na odcinku od ul. Libelta do ul. Święty Marcin. W związku z tym wyjazd z ul. Fredry w al. Niepodległości będzie regulowany przez policję, a podczas przemarszu wyjazd z ul. Wieniawskiego i Fredry będzie chwilowo wstrzymany. Na wniosek policji możliwe są zmiany w organizacji ruchu - informuje ZDM.

Kierowcy będą mogli korzystać z objazdu - od północy ulicami: Libelta, Kościuszki i Taylora, od południa: ulicą Święty Marcin, Al. Marcinkowskiego i ul. Solną, a od zachodu: przez rondo Kaponiera, ul. Roosevelta i ul. Libelta.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
17℃
Poziom opadów:
1.9 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
4.78 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro